➤ Eliminacje do OTK juniorów

18.01.2003 na Gwardi odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Juniorów. Pięciu naszych zawodników zakwalifikowało się do turnieju finałowego, który odbędzie się za miesiąc tj. 22.02.2003 w Koszalinie. W eliminacjach wzięło udział 9 naszych zawodników. W kategorii do 100 kg awans wywalczył Artur Zieliński. W kategorii do 60 kg drugie miejsce zdobył Mariusz Rowicki wygrywając 3 walki i tym samym awansował do turnieju finałowego. w walce finałowej przegrał z Łukaszem Pułkośnikiem z Gwardi. W tej samej kategorii wystartował jeszcze Marcin Kowalski, który niestety przegrał swoją pierwszą walkę. W kategorii do 55 kg wystartowało aż 5 Rysiów. Najlepiej powalczył Leszek Łoziński, który wygrywając 4 walki zdobył 2 miejsce, przegrywając w finale z Mateuszem Pacholakiem z AZS UW. Oprócz "Łosia" do turnieju finałowego, zakwalifikowali się: Michał Surdej ( 5 miejsce, 3 zwycięstwa) i Tomasz Staśkiewicz (5 miejsce, 2 zwycięstwa). W tej samej kategorii walczyli jeszcze, niestety bez powodzenia, Marek Witak i Igor Niewiadomski. W 66 kg wystartował Tomasz Malewski, który wygrywając pierwszą walkę i przegrywając drugą odpadł z turnieju.