Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
Z a p i s y
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Historia klubu
Kadra
Nasi medaliści
Foto Galeria
Rysie na
Linki
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

STREFA RODZICA
Logowanie

 ➤ Zebranie dla rodziców dzieci z klas 3
 

Zebranie dla rodziców dzieci z klas 3.
Informujemy, że we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 16 (Wilczy Dół 4) planujemy otworzenie klasy sportowej judo. Będzie to 4 klasa szkoły podstawowej. Klasa będzie realizowała pełny (normalny) program dydaktyczny + 10 godzin sportowych. Zajęcia sportowe będą odbywały się rano i będą oparte głównie na gimnastyce i przygotowaniu motorycznym. Judo będą dzieci ćwiczyły popołudniu w swoich obecnych grupach, u swoich trenerów. Jest szansa aby w ramach rannych treningów dzieci miały także basen. Nauczycielem prowadzącym będzie Cezary Borzęcki (Prezes UKJ „Ryś”). Trenerem współpracującym będzie trener przygotowania motorycznego Karol Czerwiński (gimnastyk, reprezentant Polski w skokach do wody). Klasa judo ma składać się z 10-15 osób i będzie dołączona do klasy pływackiej.
Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci urodzonych w roku 2008 i 2009, które uczęszczają obecnie do klasy 3 (w różnych szkołach Warszawy) na zebranie informacyjne dnia 9 marca (piątek) o godzinie 19.30 w głównej siedzibie klubu przy ulicy Na Uboczu 9.
Liczymy, że uda się stworzyć kolejną „super klasę” zarówno pod względem sportowym jak i pod względem bardzo wysokiego poziomu nauczania. Osoby, które nie widziały jeszcze filmu z 25-lecia klubu, zapraszamy do obejrzenia m.in. ze względu na wypowiedzi uczniów byłej klasy sportowej.kliknijWARSAW JUDO OPEN
Międzynarodowy Puchar Polski

WJO


INFORMACJE

:: RODO
:: PARTNERZY
:: ..
© 1992-2018 Klub Judo Ryś