Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
Z a p i s y
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Historia klubu
Kadra
Nasi medaliści
Foto Galeria
Rysie na
Linki
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

STREFA RODZICA
Logowanie

 ➤ Wyjazd na camp do Chorwacji
 

Informacje na temat campu w Crikvenicy na Chorwacji.
Wyjazd autokarem 15.08.2018 (środa) o godzinie 21.00. Miejsce zbiórki: Parking przy ulicy Stryjeńskich (skrzyżowanie z ulicą Belgradzkiej naprzeciwko kościoła)
Proszę dać dzieciom odpowiednią ilość prowiantu na drogę. Podróż potrwa około 20 godzin.
Powrót z campu 24.08.2018 (piątek) około 17.00.
Każdy z zawodników/czek musi posiadać ważny paszport, ważne badania sportowo-lekarskie (zabrać ksero) i ważną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego. Karta ta uprawnia do korzystania z opieki zdrowotnej w państwie pobytu. Można ją wyrobić od ręki w NFZ przy ulicy Chałubińskiego 8. Wniosek można wypełnić na miejscu. Jeżeli dziecko jest w systemie „EWUS” to żadne dokumenty nie są potrzebne. Jeśli mamy wątpliwości to można zabrać potwierdzenie opłaty ostatniej składki ZUS oraz zgłoszenie dziecka do ZUS. Wniosek musi złożyć rodzic, do którego jest przypisane w ZUS-ie dziecko. Obsługa na miejscu jest bardzo szybka (około 50-70 osób na godzinę). Karta jest drukowana bezpośrednio przy okienku. kliknij Bez karty dziecko nie będzie wpuszczone do autokaru.
Treningi (głównie randori) będą się odbywać w dużym namiocie 50 m od brzegu morza tak więc ze względu na wysoką temperaturę i dużą wilgotność warto zabrać 2 judogi. W grupie dzieci gdzie treningi są mniej intensywne nie jest to obowiązkowe.
Kąpiele w morzu minimum 2 razy dziennie (po treningach), a więc 2 większe ręczniki i klapki.
Każdy powinien mieć bidon (1-2) oraz napoje isotoniczne do rozrobienia (w proszku, syropie itp.) np. Isostar lub w tym stylu. Proszę nie dawać gotowych napojów oraz wody (jedynie na podróż). Woda z kranu nadaje się do picia. Jest to woda górska, która jest podawana normalnie w restauracji.
Zakwaterowanie w hostelu w pokojach 8-10 osobowych z łózkami piętrowymi. W pokoju nie ma szaf, więc można zabrać wiszące, składane szafki np. taka dokupienia w IKEA kliknij. Szafka wystarczy na 2 osoby (jeśli będzie ich więcej będzie problem z powieszeniem). Przydadzą się wieszaki na ubranie (2-3 szt). Kilka razy wyjdziemy na lody, gofry itp więc proszę dać kieszonkowe. Najlepiej kupić chorwackie kuny. Na miejscu za wymianę jest pobierana dodatkowa prowizja.
WARSAW JUDO OPEN
Międzynarodowy Puchar Polski

WJO


INFORMACJE

:: RODO
:: PARTNERZY
:: ..
© 1992-2018 Klub Judo Ryś