Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

➤ 2 medale w Koroska Open

19.10.2019 wystartowaliśmy w bardzo mocno obsadzonym turnieju w Słowenii „Koroska Open”, który co roku odbywa się w górskiej miejscowości Slovenj Gradec.
W zawodach wystartowali zawodnicy z 24 państw w tym: Reprezentacja Kazachstanu, Włoch, Węgier i Czech, Rosjanie z Czeczenii, zawodniczki z Mongolii i Azerbejdżanu i wiele klubów. Poziom turnieju był bardzo wysoki, w wielu kategoriach porównywalny do Pucharów Europy. Nasi zawodnicy wywalczyli dwa brązowe medale: Anton Kleinos w kategorii do 60 kg i Michał Kowalczyk w kategorii do 66 kg. Obaj ulegli w półfinałach zawodnikom z Rosji. Anton przegrał po 3 minutowej dogrywce i był bardzo bliski awansu do finału. Michał w półfinale walczył z zawodnikiem rosyjskim, który podczas Mistrzostw Europy w Warszawie zdobył srebrny medal a podczas EYOF w Baku złoto. Michał stoczył bardzo wyrównaną i bardzo dobrą walkę będąc o krok od sprawienia niespodzianki.
Siódme miejsce w kategorii do 52 kg wywalczyła Alicja Ołdak wygrywając 2 walki i co nietypowe dla Ali obie w parterze. W kategorii do 73 kg wystartowali Janek Zawidzki i Michał Organiściak, którzy przegrali swoje pierwsze walki.