➤ Puchar Polski Młodzieży

21 kwietnia 2007 we Wrocławiu odbył się Puchar Polski Młodzieży, w którym startowali juniorzy i seniorzy poniżej 23 roku życia. Nasz klub reprezentowało 3 zawodników i wszyscy wrócili z medalami!!! Najlepiej powalczył Tomek Głuszyk wygrywając kategorię do 60 kg . Brązowe medale zdobyli Tomek Staśkiewicz (66 kg) i Kuba Kurkiewicz (73 kg) Niewątpliwie dla obu Tomków jest to duży sukces. T.Głuszyk wreszcie stanął na najwyższym stopniu a T.Staśkiewicz po długim okresie komplikacji zdrowotnych znowu znalazł się wśród najlepszych. Niestety nie udał się start Kubie Kurkiewiczowi, który zdobył brązowy medal ale w jego wypadku ten wynik należy uznać za porażkę.
Zabrakło w finalach chorych Mariusza Rowickiego i Piotra Kurkiewicza, którzy napewno dołożyli by jeszcze 2 medale do całości. Niewątpliwie dobry występ naszych zawodników pozwala optymistycznie patrzeć na czerwcowy start naszej ekipy w Mistrzostwach Polski seniorów, które odbędą się w pierwszy weekend czerwca w nowej hali na Ursynowie przy ul.Hirszfelda. Liczymy, że na naszym terenie nasi zawodnicy będą walczyli o najwyższe trofea.