➤ "Kowal" 3 na OTK Juniorów Młodszych

21 września 2003 w Rybniku odbył się OTK Juniorów Młodszych, gdzie wystartowało 6 naszych zawodników. Na podium stanął tylko jeden nasz reprezentant Marcin Kowalski (3:1), który w kategorii do 66 kg wywalczył brązowy medal, przegrywając w półfinale z Michałem Kubieńcem. W kategorii do 60 kg 5 miejsce wywalczył Tomasz Staśkiewicz (3:2). Warto zaznaczyć, że zarówno Tomek jak i Marcin wśród swoich rówieśników wypadli najlepiej. W grupe dziewcząt w kat. 44 kg 7 miejsce zdobyła Dorota Paszyńska (1:2). Bez sukcesów wrócili: Michał Surdej (60 kg, 0:2), Michał Dąbrowski (60 kg, 0:1) i Paweł Jałbrzykowski (46 kg, 0:2). Na usprawiedliwienie Michała Surdeja można dodać, że startował z wysoką gorączką, co nie wątpliwie miało wpływ na ostateczny wynik.