➤ Turniej w Płocku

Festiwal judo w Płocku okazał się świetnym turniejem dla naszych podopiecznych. Zawodnicy zostali rozlosowani i podzieleni na grupy 5 osobowe w zależności od tego jak licznie była obsadzona kategoria, co dawało większości możliwość stoczenia minimum 4 walk. W turnieju wzięło udział ok. 180 osób gdzie znalazły się ekipy z : Rosji, Dani, Czech, Słowacji, Ukrainy, Niemiec, tak więc do wyboru do koloru. Nasi judocy dali rade wygrywając sporo walk gdzie większość znalazła się na podium. Drużynowo mimo niezbyt dużej ilości zawodników zdobyliśmy 5 miejsce! Złote medale zdobyli: Maksymilian Śliwiński, Michał Organiściak oraz Piotr Kotecki. Na drugim miejscu podium stanęli: Maksymilian Janas, Kosma Patynowski, Mikołaj Kwiatkowski, Piotr Uklejski i Michał Klimczak. Brązowy krążek zdobyli: Maksymilian Salamon, Aleksy Pawlica, Damian Kurek, Mateusz Matracki. W zawodach wzięli jeszcze udział Piotr Błoński(1:3) i Konrad Zalewski(2:2), którzy niestety nie załapali się na podium. Wielkie brawa należą się Tomkowi Knapowi i Hubertowi Lesiakowi, którzy mimo małego doświadczenia i umiejętności byli w stanie przyjechać na zawody i wziąć w nich udział. Niestety nie stanęli na podium ale zdobyli bardzo ważne doświadczenie.
Starty w zawodach budują charakter, zwiększają umiejętności i dają doświadczenie, których nie da się nabyć na zwykłym treningu. Dlatego młody zawodniku trenuj, startuj i wygrywaj bo to naprawdę świetna przygoda :) .