Ranking | Ranking podsumowanie | Strona główna

2018-12-19

Lp. Imię i Nazwisko    Rocznik SUMA PKT.
Międzynarodowy Turniej Judo - Pokonujemy Granice, Bielsko Biała
13.1.2018
I Liga Funny Judo, Warszawa
03.2.2018
Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Juniorów Młodszych, Mysiadło
03.2.2018
Ogólnopolski Turniej Judo o Puchar Wójta Gminy Lesznowola,
04.2.2018
Talin Judo Cup, Talin
10.2.2018
Ikizama Judo Cup, Piaseczno
10.2.2018
International Judo League , Kraków
10.2.2018
Puchar Polski Seniorów, Mysiadło
17.2.2018
Turniej Małego Mistrza, Warszawa
24.2.2018
Puchar Polski Juniorów, Warszawa
24.2.2018
II Liga Funny WOM, Warszawa
17.3.2018
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana Ślawskiego, Warszawa
18.3.2018
SameJudo Cup, Marki
24.3.2018
Puchar Polski Jun Mł. - Turniej Wielkopolski, Poznań
25.3.2018
International Austrian Cup Slazkammergut, Slazkammergut
4.3.2018
International Judo League, Bytom
07.4.2018
Puchar Polski (limity OOM), Szczyrk
15.4.2018
III Judo Legia Cup, warszawa
21.4.2018
Warszawska Olimpiada Młodzieży, Warszawa
28.4.2018
Mistrzostwa Polski Młodzieży, Piła
05.5.2018
III Liga - Małe WJO, Warszawa
12.5.2018
Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Warszawa
12.5.2018
Międzynarodowy Turniej Judo w Bochni, Bochnia
17.5.2018
Puchar Europy Juniorów Młodszych, Bielsko-Biała
20.5.2018
Puchar Polski Seniorów, Oleśnica
27.5.2018
International Kyoday Łotwa, Ryga
5.5.2018
Mistrzostwa Polski juniorów młodszych (OOM), Piła
01.6.2018
XVI International Baltic Judo Cup, Gdynia
08.6.2018
Puchar Europy Seniorów, Belgrad
09.6.2018
II Liga Funny Judo - Żoliborz Judo Cup, Warszawa
09.6.2018
Puchar Polski Juniorów Młodszych - Baltic Cup, Gdańsk
09.6.2018
Turniej międzynarodowy w Chorwacji, Split
23.6.2018
Puchar Europy, Saarbrucken
14.7.2018
Puchar Świata, Mińsk
18.8.2018
Puchar Europy, Bratysława
01.9.2018
Puchar Czech Brno CUP, Brno
15.9.2018
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Sochaczew
16.9.2018
International Judo League, Wrocław
22.9.2018
Międzynarodowy Puchar Polski - Warsaw Judo Open U16, Warszawa
29.9.2018
Międzynarodowy Puchar Polski - Warsaw Judo Open U18, Warszawa
30.9.2018
Międzynarodowy Puchar Polski - Warsaw Judo Open U21, Warszawa
30.9.2018
Mistrzostwa Polski Seniorów, Warszawa
06.10.2018
III Turniej o puchar burmistrza dzielnicy Bemowo - Kuma Judo, Warszawa
14.10.2018
Puchar Azerbejdżanu, Baku
14.10.2018
Mistrzostwa Polski Młodzików, Rybnik
20.10.2018
Panda Cup, Warszawa
27.10.2018
Puchar Europy Juniorów Młodszych, Koper
28.10.2018
Międzynarodowy turniej o Puchar Burmistrza Białołęki-Lemur, Warszawa
03.11.2018
Mistrzostwa Europy Młodzieży, Gyor
03.11.2018
Turniej Judo o Puchar Burmistrza Białołęki I krok, Warszawa
04.11.2018
Międzynarodowy Turniej Słowacja - Galanta, Galanta
10.11.2018
Puchar Polski Juniorów Młodszych, Bytom
10.11.2018
Grand Prix, Haga
16.11.2018
International Judo League Gdańsk, Gdańsk
18.11.2018
Puchar Europy Juniorów Młodszych, Gyor
18.11.2018
Puchar Polski Juniorów Młodszych - Oleśnica Cup, Oleśnica
24.11.2018
Puchar Świata, Hong-Kong
01.12.2018
Międzynarodowy Turniej Judo Dzieci i Młodzików Sochaczew, Sochaczew
08.12.2018
Turniej międzynarodowy na Łotwie, Aluksne
15.12.2018
Kuźnia Młodych Talentów , Józefów
15.12.2018
Grand Slam, Osaka
23.12.2018
5WPM 2WPM 4WPM 3WPM 8WPM 3WPM 4WPM 35WPM 3WPM 20WPM 2WPM 4WPM 4WPM 18WPM 5WPM 4WPM 18WPM 3WPM 4WPM 40WPM 2WPM 6WPM 4WPM 35WPM 35WPM 5WPM 30WPM 4WPM 60WPM 2WPM 15WPM 5WPM 60WPM 70WPM 60WPM 10WPM 5WPM 4WPM 20WPM 25WPM 30WPM 50WPM 3WPM 25WPM 25WPM 3WPM 35WPM 6WPM 90WPM 2WPM 5WPM 18WPM 100WPM 4WPM 35WPM 20WPM 70WPM 3WPM 8WPM 3WPM 120WPM
1 Kiełbasiński Łukasz 1992 3937.5                                                                                                 402.5325            690.0325            570.032770.0010810.0425                        525.0213                                        300.0110            210.0110            360.0110
2 Morka Ksawery 1996 3200.0                                                                             560.0312                490.0312            1260.0601            60.0010350.021060.0010                        150.0110                        270.0110                                                
3 Kowalczyk Michał 2002 2793.0                                                     324.0512        261.0413    60.0301                105.0110        420.0312                                125.0313            75.0110            387.5525        245.0229                378.0601        472.5425                        
4 Borzęcki Bartosz 2002 2397.5                                                     189.0315        288.0412                        35.0010        480.0412                                155.0525            75.0110            450.0512        402.5325                288.0412        35.0010                        
5 Ołdak Alicja 2002 1744.0                                                     207.0325        135.0125    60.0301        90.0301    35.0010        285.0327                                                312.5313                        332.5225                252.0312        35.0010                        
6 Paszek Damian 2007 875.5 80.0412            100.0313                        58.041350.0313    85.0401        43.5413                56.0312        72.5413    54.0323                            185.0613                                            57.0225                                    39.0201128.0412        
7 Pawłowska Agata 2001 839.0                                                     297.0513        261.0413    56.0211                            225.0227                                                                                                                                        
8 Strzelczyk Mikołaj 2002 818.5                                                                 54.0110    64.0412        33.0127                                    75.0301            40.0120            337.5425            25.0010                                            190.0327                    
9 Pintara Radosław 2001 799.5         48.0212                                                    207.0427    38.0225        84.0312                285.0225            112.5227                                25.0010                                                                                    
10 Jagielski Aleksander 2005 730.5 95.0501                                        76.0501                                                                                                        290.0413                75.0110    37.5313    87.0413        70.0312                                        
11 Kromka Helena 2007 562.5             39.0201        64.0412                48.021238.0225        50.0313    37.5313                                    60.0301    34.0401                    95.0225                        37.5313        9.0034    75.0313                    56.0312                            
12 Tataj Julia 2007 497.0             51.0401                            50.031342.0213        38.0225    22.5125                                    56.0312    19.0123                    50.0129    46.0223                45.0301        28.5225    69.0144                    50.0313                            
13 Zawidzki Jan 2003 470.0                                                                                                                                                 70.0312                            400.0412                                                                
14 Bouatia Kamil 2005 390.0 75.0301                                        56.0312                                                                                                                            100.0120    34.5325    87.0413        37.5227                                        
15 Derkacz Marcel 2005 347.5 62.5313                                        60.0322                                                                                                                            225.0329                                                                    
16 Koperwas Jan 2007 331.0             37.5313                            42.021350.0313        16.0120    36.0212                                    56.0312    25.0313                                                28.5225                                        4.0010                    36.0212    
17 Wdowczyk Kacper 2007 294.0             42.0312        38.0225                54.042516.0119        8.0020    3.0010                                    16.0120    25.0313                            4.0010                22.5227        34.5325    6.0010                    38.0327                            
18 Borzęcki Jakub 2008 256.5     28.0312                                        50.0313                                                                                                56.0312                            37.5313                85.0401                                        
19 Kaszuba Kamila 2007 249.5             31.5213                            38.01238.0029        22.0127                                                                                    12.0030                45.0322                51.0135                    42.0134                            
20 Siemko Julia 2009 216.5                                         30.0301    56.0211                28.5225        28.0312                                26.0201                                                            48.0412                                                            
21 Przetacka Oliwia 2006 202.0 52.5213        37.5313                            22.01278.0027                                                                                                                                22.5125    12.0027        47.5123                                        
22 Kuckowski Igor 1999 190.0                                     190.0225                                                                                                                                                                                                            
23 Jasiński Antoni 2009 180.0     23.0223                                23.0223    22.0127                            30.0301                                29.0413                            38.0225                9.0110        6.0020                                                            
24 Nowogórski Dawid 2008 171.5     30.0301            28.5225                        38.0225                                                                                                                                37.531337.5313                                                            
25 Janas Maksymilian 2002 171.0                                                     18.0010        72.0120    50.0313        6.0010                                                                    25.0010                                                                                    
26 Boguszewski Wojciech 2006 165.0                         50.0313                    20.0129        4.0010                                            50.0313                                    38.0225                            3.0010                                                            
27 Drąg Stanisław 2004 159.5             31.5213    28.5123                                                                                                                        10.0020    20.0010                        42.0312                27.5127                                        
28 Kołodziejczyk Lena 2009 151.0     24.0212            9.0034                                                        21.0134                                                                                    28.5123        34.5223            34.0401                                            
29 Ronge Maksymilian 2006 145.0             37.5313                            50.0313                                                                                                                                                        57.5325                                        
30 Więckowski Julian 2008 144.5     32.0311            9.0030                                            34.5325        24.0212                                25.0313                            8.0020                6.0020        6.0020                                                            
31 Wroński Juliusz 2006 134.5             28.5225        64.0412                38.0225                                                                                                    4.0010                                                                                            
32 Wrotecki Tymoteusz 2010 122.0     24.0212                                34.0401                                    24.0212                                24.0212                            16.0120                                                                                            
33 Skórka Filip 2005 122.0 80.0412        42.0312                                                                                                                                                                                                                                    
34 Miedziński Jan 2009 108.0                                         28.0312    42.0134                            30.0301                                                                8.0020                                                                                            
35 Kielesiński Jakub 2004 104.5 62.5313        42.0312                                                                                                                                                                                                                                    
36 Krauss Jan 2006 103.5                     12.0120                    28.022930.0125                                                                                                                                28.5225                5.0010                                        
37 Sławek Miłosz 2007 100.0                                             38.022538.0327        4.0010                                                                                    8.0020                6.0020                6.0010                                                    
38 Kos Mateusz 2003 94.5             16.5127    45.0301                                                8.0020                                                                    5.0010    20.0010                                                                                        
39 Święch Mateusz 2007 88.5                                                             4.0010                                                    38.0501                            12.0110                34.5325                                                                        
40 Starck Piotr 2008 83.5                     36.0212        37.5313            4.0010                                                                                                                                        6.0010                                                    
41 Klimczak Michał 2003 82.5                                                                                                                                                 37.5125    20.0010                    25.0010                                                                
42 Błażejczyk Marcin 2008 82.0     28.0211                                        4.0010                                                                                                50.0313                                                                                            
43 Głodek Karolina 2008 81.0     8.0044                                        4.0010                                                                                                                                34.522334.5223                                                            
44 Jarosz Katarzyna 2009 80.0                                         34.0401    12.0039                            34.0401                                                                                                                                                                
45 Rozpędek Maksymilian 2004 80.0                                                                                                                                                         80.0120                                                                                        
46 Zaremba Janina 2000 74.0                                     40.0020                                4.0012                                                                                    30.0010                                                                                
47 Pimpicki Ignacy 2008 72.0     19.0123            3.0010                                                                                                                            50.0313                                                                                            
48 Gajowniczek Jan 2007 72.0                                             4.001038.0225        8.0020                                                    19.0225                                                3.0010                                                                        
49 Dyga Piotr 2002 72.0         8.0020                                        18.0010                46.0223                                                                                                                                                                        
50 Kliś Adam 2004 72.0                     34.5223                                                                                                                                                            37.5313                                                            
51 Kardaszewski Dawid 2006 69.0             6.0020                                                                                                                                                                    57.0501    6.0010                                                    
52 Wrotecki Franciszek 2008 67.5                                 37.5313            30.0227                                                                                                                                                                                                
53 Dominiczak Marcel 2006 65.5             6.0020                            4.0010                                                                                                                                    43.5413    12.0020                                                    
54 Gorochow Zuzanna 2006 64.0                     6.0020                    20.012938.0225                                                                                                                                                                                                
55 Gusnar Mateusz 2009 56.0                                                                                 28.0312                                25.0313                                                3.0010                                                                        
56 Stańczak Piotr 1983 50.0                                                                                                                                                                     50.0010                                                                            
57 Gregier Weronika 2008 48.0     24.0212                                                                        24.0212                                                                                                                                                                
58 Kornatka Kacper 2006 46.0                                             46.0223                                                                                                                                                                                                    
59 Jaczewski Igor 2010 45.0                                         21.0134                                    24.0212                                                                                                                                                                
60 Kaczmarski Szymon 2009 43.0     19.0123                                                                        24.0212                                                                                                                                                                
61 Jedynak Jan 2006 42.5             22.5227                                                                                                                                                                                        20.0120                                        
62 Starodubets Dmytro 2009 42.0                                         23.0223                                    19.0123                                                                                                                                                                
63 Gąsowski Grzegorz 2007 42.0                         34.0135                8.0020                                                                                                                                                                                                    
64 Szymczuk Szymon 2005 42.0                                             42.0213                                                                                                                                                                                                    
65 Chrzanowski Dominik 1992 35.0                             35.0010                                                                                             &n