Ranking | Ranking podsumowanie | Strona główna

2018-06-25

Lp. Imię i Nazwisko    Rocznik SUMA PKT.
Międzynarodowy Turniej Judo - Pokonujemy Granice, Bielsko Biała
13.1.2018
XIV Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Lesznowola,
04.2.2018
Talin Judo Cup, Talin
10.2.2018
Ikizama Judo Cup, Piaseczno
10.2.2018
International Judo League , Kraków
10.2.2018
Turniej Małego Mistrza, Warszawa
24.2.2018
I Liga Funny Judo, Warszawa
3.2.2018
Otwarte Mistrzostwa Warszawy Dzieci im. Jana ¦lawskiego, Warszawa
18.3.2018
SameJudo Cup, Marki
24.3.2018
Puchar Polski Jun Mł. - Turniej Wielkopolski, Poznań
25.3.2018
Puchar Polski (limity OOM), Szczyrk
15.4.2018
Warszawska Olimpiada Młodzieży, Warszawa
28.4.2018
Mistrzostwa Polski Młodzieży, Piła
05.5.2018
Mistrzostwa Polski juniorów młodszych (OOM), Piła
01.6.2018
Puchar Europy Seniorów, Belgrad
09.6.2018
Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci - Żoliborz Judo Cup, Warszawa
09.6.2018
5WPM 5WPM 8WPM 3WPM 4WPM 3WPM 2WPM 5WPM 5WPM 18WPM 18WPM 4WPM 40WPM 30WPM 60WPM 3WPM
1 Morka Ksawery 1996 1820.0                                                 560.0312    1260.0601    
2 Kowalczyk Michał 2002 1065.0                                     324.0512261.041360.0301    420.0312        
3 Borzęcki Bartosz 2002 957.0                                     189.0315288.0412        480.0412        
4 Pawłowska Agata 2001 839.0                                     297.0513261.041356.0211    225.0227        
5 Kiełbasiński Łukasz 1992 690.0                                                         690.0325    
6 Ołdak Alicja 2002 687.0                                     207.0325135.012560.0301    285.0327        
7 Pintara Radosław 2001 530.0                                         207.042738.0225    285.0225        
8 Kromka Helena 2007 333.5     85.0401        64.0412    26.020160.021247.5225                        51.0401
9 Paszek Damian 2007 315.0 80.0412    100.0313                72.541362.5313                            
10 Tataj Julia 2007 274.5     85.0401                30.030162.531362.5313                        34.5223
11 Wdowczyk Kacper 2007 261.0     70.0312        38.0225    28.031267.542520.0119                        37.5313
12 Koperwas Jan 2007 238.0     62.5313                23.022352.521362.5313                        37.5313
13 Jagielski Aleksander 2005 190.0 95.0501                        95.0501                                
14 Bouatia Kamil 2005 145.0 75.0301                        70.0312                                
15 Janas Maksymilian 2002 140.0                                     18.001072.012050.0313                
16 Derkacz Marcel 2005 137.5 62.5313                        75.0322                                
17 Kaszuba Kamila 2007 129.0     52.5213                19.012347.512310.0029                            
18 Strzelczyk Mikołaj 2002 118.0                                         54.011064.0412                
19 Wroński Juliusz 2006 111.5                 64.0412        47.5225                                
20 Siemko Julia 2009 109.0                                 70.0211                        39.0201
21 Nowogórski Dawid 2008 106.0             28.5225        30.0301    47.5225                            
22 Sławek Miłosz 2007 95.0                             47.522547.5327                            
23 Jasiński Antoni 2009 94.0                         23.0223    27.5127                        43.5413
24 Borzęcki Jakub 2008 90.5                         28.0312    62.5313                            
25 Przetacka Oliwia 2006 90.0 52.5213                        27.512710.0027                            
26 Krauss Jan 2006 84.5             12.0120            35.022937.5125                            
27 Gajowniczek Jan 2007 81.0                             5.001047.5225                        28.5225
28 Skórka Filip 2005 80.0 80.0412                                                            
29 Więckowski Julian 2008 78.5             9.0030        32.0311                                37.5313
30 Starck Piotr 2008 78.5             36.0212    37.5313        5.0010                            
31 Gorochow Zuzanna 2000 78.5             6.0020            25.012947.5225                            
32 Wrotecki Franciszek 2008 75.0                     37.5313        37.5227                            
33 Boguszewski Wojciech 2006 75.0                 50.0313            25.0129                            
34 Dyga Piotr 2002 64.0                                     18.0010    46.0223                
35 Ronge Maksymilian 2006 62.5                             62.5313                                
36 Kielesiński Jakub 2004 62.5 62.5313                                                            
37 Wrotecki Tymoteusz 2010 60.0                         24.0212                                36.0212
38 Kornatka Kacper 2006 57.5                             57.5223                                
39 ¦więch Mateusz 2007 57.0                                                             57.0501
40 Kos Mateusz 2003 53.0             45.0301                            8.0020                
41 Miedziński Jan 2009 52.5                                 52.5134                            
42 Szymczuk Szymon 2005 52.5                             52.5213                                
43 G±sowski Grzegorz 2007 44.0                 34.0135        10.0020                                
44 Pyć Tomasz 2007 42.5                             42.5135                                
45 Gusnar Mateusz 2009 37.5                                                             37.5313
46 Kli¶ Adam 2004 34.5             34.5223                                                
47 Cie¶lak Jakub 2004 34.5             34.5223                                                
48 Błażejczyk Marcin 2008 33.0                         28.0211    5.0010                            
49 Kołodziejczyk Lena 2009 33.0             9.0034        24.0212                                    
50 Dr±g Stanisław 2004 28.5             28.5123                                                
51 Gregier Weronika 2008 24.0                         24.0212                                    
52 Pimpicki Ignacy 2008 22.0             3.0010        19.0123                                    
53 D±browski Oskar 2002 22.0                                             22.0127                
54 Bujnowicz Jakub 2008 19.0                         19.0123                                    
55 Goronowicz Szymon 2009 19.0                         19.0123                                    
56 Kaczmarski Szymon 2009 19.0                         19.0123                                    
57 Jarosz Katarzyna 2009 15.0                                 15.0039                            
58 Fafiński Stanisław 2007 15.0                             15.0110                                
59 Głodek Karolina 2008 13.0                         8.0044    5.0010                            
60 Stolnicki Mikołaj 2006 10.0                             10.0020                                
61 Kazimierski Kacper 2006 10.0                             10.0020                                
62 Sokulski Szymon 2007 5.0                             5.0010                                
63 Kosmatka-Kos Michał 2007 5.0                             5.0010                                
64 Dominiczak Marcel 2006 5.0                             5.0010                                
65 Zaremba Janina 2000 4.0                                             4.0012