➤ Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

31.10.2004 w Warszawie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, będące zarazem trzecią eliminacją do Ogólnopolskiego Turnieju Młodzików (nieoficjalne Mistrzostwa Polski). Nasi reprezentaci zdobyli 3 złote i 1 srebrny medal. Złote medale wywalczyli: Adam Jałbrzykowski (38 kg), Paweł Krzywosz (42 kg) i Adam Czyż (46 kg). Srebrny medal zdobył Michał Słomka (46 kg), przegrywając w finale z Adamem Czyżem. Cała czwórka walczyła bardzo dobrze i w ich zwycięstwach nie było przypadku. Wszyscy wygrywali szybko i pewnie. Jednakże najpewniejsze zwycięstwa odnosił Paweł Krzywosz. W zawodach wzięło jeszcze udział 3 naszych zawodników: Michał Staśkiewicz, Jaś Grzesik i Grzegorz Gintrowski, którzy niestety poprzegrywali swoje walki. W "najlepszym" stylu uczynił to "Gintrek", który po wadze postanowił pojechać do domu i niestety nie zdążył na czas wrócić.
W kategorii do 81 kg wystartował Adam Owsianko (do końca roku reprezentuje bawy Gwardii), który zdobył 3 miejsce wygrywając niestety tylko 1 walkę.