➤ Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodziczek

29-30 marca w Luboniu pod Poznaniem odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików, w których wzięli udział wszyscy najlepsi zawodnicy i zawodniczki z rocznika 2000-2001.
Nasz klub był reprezentowany przez 5 młodzików i 3 młodziczki. Najlepiej zaprezentował się Mateusz Matracki, który wywalczył bardzo wysokie 5 miejsce w kategorii do 42 kg. Mateusz był o krok od zdobycia medalu. Po 4 zwycięskich walkach eliminacyjnych przegrał pojedynek o finał z późniejszym zwycięzcą kategorii. W pojedynku o finał oraz o medal brązowy zabrakło wiary w siebie. Widać było także brak doświadczenia i obicia na macie. A szkoda, bo Mateusz spokojnie mógł sięgnąć po medal. Pomimo braku medalu gratulujemy świetnych walk i ogromnego sukcesu. W końcu Mateusz jest wśród 5 najlepszych zawodników kraju!!!
Bardzo dobrze zaprezentował się jeszcze Bartek Miernik, który w kategorii do 55 kg wygrał 3 walki, co niestety nie wystarczyło na zajęcie miejsca punktowanego.