➤ Puchar Polski w Luboniu

25.10.2015 nasze Rysie wywalczyły 5 medali w Pucharze Polski młodzików oraz 3 medale w Pucharze Polski Juniorów Młodszych. 4 złote i 1 srebrny medal w kategorii młodzików dał nam 1 miejsce klasyfikacji drużynowej i to zarówno w medalowej jak i w punktowej. Nasi młodzicy dość gładko radzili sobie z przeciwnikami wygrywając większość walk przed czasem. Bardzo cieszy postawa naszych Rysiów jednak trzeba z pokorą porzyznać, że turniej w Luboniu, mimo iż był oficjalnym Pucharem Polski to jednak jego obsada pozostawiała wiele do życzenia.
W kategorii młodzików medale złote wywalczyli: Alicja Ołdak, Kuba Witkowski, Bartek Borzęcki i Piotrek Dyga. Medal srebrny Michał Kowalczyk. W grupie juniorów młodszych zdobyliśmy 3 medale srebrne: Agata Pawłowska, Alicja Ołdak i Michał Kowalczyk, oraz 5 miejsce Bartek Borzęcki i 7 miejsce Mikołaj Kwiatkowski.