Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

➤ Turniej w Ostrawie

20 lutego nasi zawodnicy z kategorii dzieci i młodzików wystartowali w Pucharze Czech w Ostravie.
Dla wielu z nich był to pierwszy start w nowym roku. W zawodach, które są turniejem rankingowym Czeskiego Związku Judo wzięli udział zawodnicy większości czeskich klubów. W grupie dzieci najlepiej z naszej ekipy wypadł Kuba Kielesiński, który wygrywając 4 walki zdobył złoty medal w kategorii do 46 kg. Medal srebrny w najliczniej obsadzonej (50 osób) kategorii - 38 kg - zdobył Staś Drąg. Najlżejszy z naszych zawodników Marcel Derkacz wywalczył medal brązowy (30 kg) w swoim pierwszym zagranicznym starcie.
Nasi młodzicy przyjechali na turniej prosto z bardzo wyczerpującego zgrupowania. Pomimo ogromnego zmęczenia start można uznać za udany. Najlepiej powalczył Bartek Borzęcki zdobywając złoty medal w kategorii do 60 kg. Medale srebrne wywalczyli Michał Kowalczyk (50 kg) i Alicja Ołdak (52 kg) a brązowy Kuba Witkowski (50 kg). Niedużo zabrakło do zdobycia medalu Michałowi Organiściakowi – 5 miejsce (46 kg) i Jankowi Zawidzkiemu – 7 miejsce (60 kg).
Niestety nie mamy zdjęć wszystkich medalistów. Jeśli ktoś z rodziców robił podczas zawodów to prosimy o przysłanie to dołączymy do albumu.