Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

➤ Turniej w Budapeszcie

Tak jak każdego roku majówkę spędziliśmy w Budapeszcie, gdzie rok rocznie jest rozgrywany bardzo mocny turniej Budapest Kupa. W tym roku wystartowało aż 1400 zawodników z 18 państw (m.in. Azerbejdżan, Rosja, Ukraina, Israel, Polska, Czechy, Słowacja, Słowenia, Mołdawia, Serbia, Węgry, Rumunia). Poziom turnieju jak każdego roku był bardzo wysoki. Nasza 11 osobowa ekipa wywalczyła tylko jeden medal. Brąz zdobył Kuba Kielesiński w kategorii do 50 kg U13. Gdyby Kuba nie przespał początku pierwszej walki to mógłby wywalczyć złoto. O medal otarł się Olek Jagielski i Agata Pawłowska, którzy zajęli 5 miejsca. 7 miejsca wywalczyli Michał Kowalczyk i Janek Zawidzki. Uzupełnieniem turnieju był bardzo mocny camp na którym zostaliśmy do wtorku.