Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
Z a p i s y
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Historia klubu
Kadra
Nasi medaliści
Foto Galeria
Rysie na
Linki
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

STREFA RODZICA
Logowanie

 ➤  Zebranie dla rodziców dzieci z klas 3
 

We wtorek 24 kwietnia o godzinie 19.30 w głównej siedzibie klubu przy ulicy Na Uboczu 9 odbędzie się drugie zebranie informacyjne dotyczące utworzenia klasy dla judoków. Zapraszamy na nie wszystkich rodziców dzieci urodzonych w roku 2008 i 2009, które uczęszczają obecnie do klasy 3 (w różnych szkołach Warszawy).
Naszym celem jest zebranie grupy dzieci, które trenują judo w naszym klubie i chodzą do klasy 3, a następnie umożliwienie im uczestniczenia w rannych treningach motorycznych i gimnastycznych wpasowanych w plan lekcji. Treningi ranne miałyby obywać się w godzinach 7.30-9.00, a lekcje rozpoczynałyby się ok 9.45. Dwa razy w tygodniu odbywałby się wf zgodnie z programem nauczania (4 godziny), a 3 razy w tygodniu byłyby treningi opłacane przez klub. Jeśli rodzice mieliby możliwość sfinansowania basenu to można by spróbować 1 raz w tygodniu zorganizować zajęcia na pływalni. Instruktora zapewniłby klub. Treningi ranne byłyby prowadzone przez trenera Cezarego Borzęckiego i trenera przygotowania motorycznego Karola Czerwińskiego (gimnastyk, reprezentant Polski w skokach do wody). Treningi judo dzieci miałyby popołudniu w swoich obecnych grupach, u swoich trenerów.
Po wstępnych rozmowach z Panią Mariolą Frontczak dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 16, ul. Wilczy Dół 4 rozważamy możliwość uzupełnienia mało licznej klasy pływackiej w tej szkole. Jednak jest to uzależnione od tego ilu uczniów będzie kontynuowało naukę od września. Informacji możemy się spodziewać w maju. Jeżeli bylibyśmy w stanie stworzyć oddzielną pełną (powyżej 25 osób) klasę, tylko z dzieci trenujących judo to spróbujemy zrealizować nasz pomysł w szkole, która będzie chciała nawiązać współpracę. W SP 16 ze względu na wysoki współczynnik zmianowości takiej możliwości nie będzie. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo czy klasa będzie klasą sportową (finansowanie z dzielnicy mało prawdopodobne) czy zwykłą klasą z odpowiednio ułożonym planem lekcji pozwalającym na ranne treningi finansowane przez klub. Liczymy, że uda się stworzyć kolejną „super klasę” zarówno pod względem sportowym jak i pod względem bardzo wysokiego poziomu nauczania. Osoby, które nie widziały jeszcze filmu z 25-lecia klubu, zapraszamy do obejrzenia m.in. ze względu na wypowiedzi uczniów byłej klasy sportowej.
Osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w zebraniu (lub były na pierwszym zebraniu w marcu) i są zainteresowane przystąpieniem do klasy prosimy o informację mailową na adres judo@judo-rys.pl . Na dzień dzisiejszy nie mamy informacji, z którą szkołą będziemy mogli nawiązać współpracę.
WARSAW JUDO OPEN
Międzynarodowy Puchar Polski

WJO


INFORMACJE

:: RODO
:: PARTNERZY
:: ..
© 1992-2018 Klub Judo Ryś