Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
Z a p i s y
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Historia klubu
Kadra
Nasi medaliści
Foto Galeria
Rysie na
Linki
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

STREFA RODZICA
Logowanie

 ➤ Jesteśmy najlepsi w Warszawie
 

Warszawsko-Mazowiecki Związek Judo opublikował na swojej stronie klasyfikacje klubów judo na Mazowszu prowadzone przez Ministerstwo Sportu, Instytut Sportu i Zespół Sportu Młodzieżowego.
Nasz klub uplasował się w roku 2018 na 4 miejscu według klasyfikacji Ogólnopolskiego Systemu Sportu Młodzieżowego. Jest to system prowadzony przez Ministerstwo Sportu. Do punktacji wlicza się Mistrzostwa Polski Młodzieży, Juniorów, Juniorów Młodszych i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików.
W klasyfikacji Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w grupach junior młodszy, młodzik i dziecko zajęliśmy 1 miejsce. Warto zaznaczyć, że w Warszawsko-Mazowieckim Związku Judo jest zarejestrowanych ponad 90 klubów judo. Wynik tym większy, że zdobyty wyłącznie przez naszych wychowanków. Trudno jest konkurować z klubami uniwersyteckimi, do których na studia przychodzą zawodnicy z innych miast. Bardzo ważne, że w obu klasyfikacjach jesteśmy w czołówce, co wskazuje na prawidłowość szkolenia na przestrzeni całej kariery zawodniczej.
Ogromne brawa i podziękowania od władz klubu dla całej kadry trenerskiej a w szczególności:
Cezary Borzęcki
Paweł Jałbrzykowski
Jarosław Szczepaniak
Adam Czyż
Karol Czerwiński

To dzięki Waszej ciężkiej pracy możemy pochwalić się tak znaczącym osiągnięciem. Bez znaczenia kto jaką grupę wiekową prowadzi oraz czy jest to trening ogólnorozwojowy czy specjalistyczny, trening judo czy trening motoryczny. Każdy z Was dokłada cegiełkę do końcowego wspólnego wyniku, bo tworzymy jeden team – Klub Judo „Ryś”
Kochani rodzice. Niech te wyniki będą dla Was potwierdzeniem, że dobrze wybraliście klub i trenerów dla swoich dzieci. I pamiętajcie wynik w grupie wiekowej dzieci i funny judo oczywiście cieszy, ale nie jest naszym celem.
Przy okazji zapraszamy do obejrzenia klasyfikacji dostępnej na stronie JudoStat.pl według której w klasyfikacji medalowej Mistrzostw Polski wszystkich grup wiekowych w grupie męskiej zajmujemy 3 miejsce wśród wszystkich klubów Polski na przestrzeni ostatnich 20 lat!!! To dopiero osiągnięcie!!!
Poniżej linki do klasyfikacjiKlasyfikacje
Judostat

WARSAW JUDO OPEN
Międzynarodowy Puchar Polski

WJO


INFORMACJE

:: RODO
:: PARTNERZY
:: ..
© 1992-2018 Klub Judo Ryś