; Klub Judo Ryś Warszawa
Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
Zapisy
Obozy 2022 -->
Sklepik
Jaki strój
Kanał YouTube Rysia
Kalendarz
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Historia klubu
Kadra
Nasi medaliści
Foto Galeria Linki -->
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS
 ➤ Puchar Świata na Arenie Ursynów
 

„European Open, czyli Puchar Świata w judo mężczyzn wraca do Warszawy. Święto tego sportu już w najbliższy weekend 2-3 marca w Arenie Ursynów, ul. Pileckiego 122. Wstęp na zawody, które są kwalifikacją do Igrzysk Olimpijskich, jest bezpłatny.
W sobotę i niedzielę walki eliminacyjne od 10:30, a blok walk finałowych i o brązowe medale od 16:30. W turnieju wystartuje ponad 300 zawodników z ok. 40 krajów, w tym m.in. z Francji, Ukrainy, Węgier, Azerbejdżanu, Kazachstanu, Wielkiej Brytanii, Holandii, Tadżykistanu, Uzbekistanu i Hiszpanii oraz tak egzotycznych jak Guam czy Laos. W składach wielu reprezentacji narodowych są medaliści mistrzostw poszczególnych kontynentów, a także zawodów najwyższej rangi Grand Slam i Grand Prix. Liderami kadry Biało-Czerwonych są Damian Szwarnowiecki -81kg, Piotr Kuczera i Rafał Kozłowski -90kg i Maciej Sarnacki +100kg, ale trener główny reprezentacji Mirosław Błachnio liczy także na innych zawodników, których stać na sprawienie niespodzianek. W wadze -66kg z dobrej strony pokazywali się już m.in. Patryk Wawrzyczek i Łukasz Kiełbasiński, w wadze -73kg Wiktor Mrówczyński zajął ostatnio 7 miejsce w Grand Slamie w Dusseldorfie, a solidnym judoką jest też Michał Bartusik. W wyższych kategoriach także nie brakuje zawodników, których stać na podium Europen Open w Warszawie.” (źródło PZJudo)

W sobotę w zawodach wezmą udział zawodnicy naszego klubu: Łukasz Kiełbasiński walczący w kategorii do 66 kg i Ksawey Morka, który wystąpi w kategorii do 73 kg.
Zapraszamy wszystkie Rysie wraz z rodzinami. Przyjdźcie dopingować polskich zawodników.

Uwaga: W piątek (1.03) wszystkie treningi w klubie są odwołane.
WARSAW JUDO OPEN
Międzynarodowy Puchar Polski

WJO


INFORMACJE

:: .
:: Kalendarz 2020
:: RODO
:: SZKOLENIE
:: ..
:: ..
© 1992-2021 Klub Judo Ryś