➤ Udany start w Pucharze Polski Juniorów

W ostatnią niedzielę (24 lutego) Michał Kowalczyk i Bartosz Borzęcki świetnie zaprezentowali się w Pucharze Polski Juniorów, który odbył się w Trzciance k/Piły. Michał wywalczył srebrny medal w kategorii do 66 kg, a Bartek brązowy w kategorii do 73 kg. Bartek i Michał to jeszcze juniorzy młodsi, więc sukces w Pucharze Polski Juniorów czyli w starszej kategorii wiekowej jest tym cenniejszy. Obydwaj stoczyli naprawdę dobre walki. Michał wygrał 4 pojedynki a Bartek 5. W kategorii Bartka (73kg) wystartował także Radek Pintara, który wywalczył 9 miejsce. Radek pomimo iż wygrał tylko 1 walkę to pokazał się od dobrej strony. Pomimo ogromnego postepu w przeciągu ostatnich 2-3 lat, cały czas jednak widać u niego braki techniczne a jeszcze bardziej taktyczne. Jednak tu potrzeba więcej czasu. Startująca w kategorii 63 kg Janka Zaremba odpadła z turnieju po przegraniu pierwszej walki.