Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
Z a p i s y
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Historia klubu
Kadra
Nasi medaliści
Foto Galeria
Rysie na
Linki
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

STREFA RODZICA
Logowanie

 ➤ ZŁOTO I SREBRO na Pucharze Europy
 

ZŁOTO I SREBRO na Pucharze Europy😊💪
Podczas Pucharu Europy Juniorów Młodszych 26-27 listopada 2019, który odbył się w Koper na Słowenii zawodnicy naszego klubu wywalczyli dwa medale. W kategorii 60 kg złoto zdobył nasz nowy zawodnik Anton Kleinos, a w kategorii 66 kg srebro Michał Kowalczyk.
Anton w wakacje przeprowadził się z rodziną z Ukrainy i od września trenuje w naszym klubie. Na Ukrainie trenował w Klubie Ippon Kijów i jest aktualnym Mistrzem Ukrainy Kadetów w kategorii 55 kg. Wczorajszy złoty medal Pucharu Europy to największy wynik w jego karierze (dotychczas kilkakrotnie zajmował piąte miejsca). Anton wszystkie 6 walk wygrał przez efektowne rzuty.
Srebrny medal w kategorii do 66 kg wywalczył Michał Kowalczyk. To już drugi finał Kowala podczas Pucharów Europy. Pomimo dużego sukcesu to nie był jego dzień.Tym większe się należą brawa dla Kowala👏 Wyraźnie tego dnia nie miał czucia. Jednak bardzo dobra walka taktyczna, szczególnie na uchwytach oraz spokój i opanowanie pozwoliło mu na wygranie 3 walk i awans do finału, w którym niestety uległ zawodnikowi z Rosji.
W zawodach wystartowała jeszcze Alicja Ołdak w kategorii 52 kg oraz Janek Zawidzki w kategorii 73 kg, jednak oboje poprzegrywali swoje walki.WARSAW JUDO OPEN
Międzynarodowy Puchar Polski

WJO


INFORMACJE

:: Kalendarz 2020
:: RODO
:: SZKOLENIE
:: ..
:: ..
© 1992-2020 Klub Judo Ryś