➤ Ogólnopolski Turniej Wigilijny Dzieci

11 grudnia 2005 w drugim dniu Turnieju Wigilijnego startowali zawodnicy urodzeni w roku 1994 i młodsi. Tego dnia nie można już było narzekać na frekwencję. W turnieju wzięło udział prawie 100 zawodników z 15 klubów. Najliczniej były obsadzone niskie kategorie (15-20 zawodników).
Tego dnia zdobyliśmy 2 pierwsze miejsca (Marcin Opowicz i Paweł Rybicki) i 2 trzecie (Kamil Tymiński i Tomasz Domański)
Oprócz zawodników, którzy zdobyli medale bardzo dobrze zaprezentowali się: Michał Gąsowski, Maciej Kuna, Monika Chmielewska, Patryk Zasuwik, Łukasz Gula, Michał Padlewski i Mateusz Sadowski. Każdy z wymienionych zawodników (zawodniczek) wygrał przynajmniej 2 walki i zdobył 5 lub 7 miejsce. Miejsca punktowane (5-7)zajęli jeszcze: Dawid Kostrzewa, Aleksander Krych, i Łukasz Rudzki.
Coraz więcej naszych zawodników zdobywa miejsca 5 i 7, wygrywając w turniejach po 2-3 walki. Widać, że z turnieju na turniej jest coraz lepiej.