➤ Turniej Międzynarodowy na Litwie

17 lutego 2006 w piątek nasi zawodnicy wzięli udział w turnieju międzynarodowym dla juniorów i juniorów młodszych, który odbył się na Litwie w miejscowości Alytus. W turnieju wystartowali zawodnicy z Litwy, Łotwy, Estonii, Ukrainy, Białorusi, Słowacji, Rosji i Polski. Nasi zdobyli aż 7 medali wygrywając tym samym klasyfikację drużynową. Złote medale wywalczyli: Adam Jałbrzykowski, Tomasz Głuszyk, Jakub Kurkiewicz i Piotr Owsianko. Medal srebrny - Paweł Jałbrzykowski, a medale brązowe - Jarek Szczepaniak i Piotrek Kurkiewicz. Miejsce 5 wywalczył Rafał Koźbiał, a 7 Adam Czyż. Tak dobre wyniki mogłyby sugerować niski poziom zawodów. Otóż nie. Dla zawodników z Litwy, Łotwy i Estonii był to turniej rankingowy, a więc startowali w nich czołowi zawodnicy tych państw. Dla naszych zawodników był to turniej całkowicie towarzyski, więc wszyscy podeszli do niego na luzie. Brak stresu, który występuje podczas walk w turnieju oficjalnym spowodował, że nasi walczyli bardzo otwarcie wykonując wiele nowych technik. Najlepiej ze wszystkich zawodników zaprezentował się Piotr Owsianko, który walczył tego dnia rewelacyjnie. Gratulujemy udanego turnieju.