➤ Puchar Polski Juniorów

11 marca 2006 we Wrocławiu nasi zawodnicy wystartowali w Pucharze Polski Juniorów, czyli OTK (bo tak wczesniej nazywał się ten turniej). Ekipa składała się aż z 8 zawodników. Wyniki nie najgorsze ale mogło byc lepiej. Pierwsze miejsce zdobył w kat. 73 kg Kuba Kurkiewicz. W tej samej kategorii jego brat Piotrek wywalczył 3 miejsce. Warto zauważyć, że był to pierwszy start ogólnopolski "Kurków" od prawie roku. W związku z przejściem do naszego klubu byli objęci karencją startową... No i jak na pierwszy start to super. Tym bardziej, że Piotrek też mógł być w finale. Jeszcze na 20 sekund przed zakończeniem walki półfinałowej wygrywał. A jeżeli chodzi o Kubę ten gość nie ma z kim walczyć w 73. Co prawda zabrakło Żydaka i Kubieńca, czyli najmocniejszych w tej kategorii.
Piąte miejsca zajęli Tomasz Głuszyk (60kg), Piotrek Owsianko (81) i Maciek Łabucki (90). Na siódmym uplasował się Paweł Jałbrzykowski (60kg). Dwa medale i 4 punktowane miejsca wróżą dobry występ podczas Mistrzostw Polski, ale do tego czasy trzeba jeszcze włożyć dużo pracy. Szkoda, że zabrakło podczas zawodów Marcina Kowalskiego, który zachorował na dzień przed startem.