➤ Mistrzostwa Polski Seniorów

9,10 czerwca 2006 w Gdańsku odbyły się jubileuszowe 50 Mistrzostwa Polski Seniorów, w których bardzo dobrze wystąpili nasi zawodnicy, zdobywając 2 medale. Mistrzem Polski został Mariusz Rowicki w kategorii do 60 kg. Mariusz w swoich walkach, które w większości kończył przed czasem pokazał prawdziwą dojrzałość. Do wszystkich pojedynków wychodził mocno skoncentrowany przeprowadzając akcje bardzo przemyślane bez niepotrzebnego ryzyka. Ozdobą jego pojedynków był efektowny rzut, którym wręcz „wbił” w matę Kamila Sułka (brązowego medalistę Mistrzostw Europy Młodzieżowców).
Drugi medal dla klubu zdobył Marcin Kowalski, który w kategorii do 73 kg wywalczył 3 miejsce . Marcin w drodze do medalu wygrał 5 walk m.in. z M.Kubieńcem i A.Umańskim, których pokonał wykonując przepiękne szybkie rzuty na ippon. Jednak największe słowa uznania należą się Marcinowi za świetnie poprowadzoną taktycznie walkę z Robertem Trędowskim.
W tej samej kategorii dość dobrze wypadł Kuba Kurkiewicz zdobywając 9 miejsce. Oczywiście po wygraniu przez Kubę miesiąc wcześniej Pucharu Polski seniorów wszyscy mieli większe apetyty. Pomimo to Kuba może swój występ uznać za udany. Warto zaznaczyć, że kategoria 73 kg, w której satartował Kowal i Kurek, była zdecydowanie najtrudniejszą kategorią. Wystratowała w niej rekordowa ilość 51 zawodników. W kolejnej co do ilości kategorii (81 kg) było 34 startujących.
W mistrzostwach wzięło udział jeszcze 3 naszych zawodników, którzy niestety tych zawodów nie mogą zapisać po stronie sukcesów życiowych. W kategorii do 60 kg Tomasz Głuszyk wygrał 1 walkę i 1 przegrał. W kat.90 kg poprzegrywali swoje walki Piotr Stańczak i Artur Zieliński.
W klasyfikacji medalowej wywalczyliśmy jako klub 5 miejsce , a w punktowej 6.