➤ Masters Bremen

22-23 marca 2003 w Bremie (Niemcy) odbył się jeden z najmocniejszych turniejów Europy. Zawody zostały rozegrane w dwóch kategoriach wiekowych: juniorzy młodsi i juniorzy.
Wystartowało prawie 800 zawodników z 22 państw (w tym 18 reprezentacji narodowych)!!! W wielu kategoriach było ponad 70 zawodników (np.73 kg 96 zawodników)!!!
W turnieju wzięła udział także reprezentacja Polski (jun.mł.)zdobywając w sumie jedno trzecie miejsce (50 kg Tomasz Kowalski), oraz klub Gwardia Warszawa (5 miejsce w kat. 66 kg Tomasz Kręcielewski) i AZS Opole (7 miejsce w kat. 81 kg Marcin Kośniewski)
Najlepiej ze wszystkich startujących w turnieju Polaków wypadł nasz zawodik Jarek Szczepaniak, który w kategorii do 42 kg zajął drugie miejsce. Zabrakło szczęścia Mariuszowi Rowickiemu, który po wygraniu 2 walk przegrał kolejną z zawodnikiem z Węgier i niestety odpadł z turnieju. Najsłabiej zaprezentował się Marcin Kowalski przegrywając pierwszą walkę z zawodnikiem z Kazachstanu.