➤ Puchar Polski Seniorów w Warszawie

19 kwietnia w hali na Siennickiej odbył się Puchar Polski Seniorów, w którym wystartowało aż 13 naszych zawodników. Zdobyliśmy 4 medale, 1 piąte i 1 siódme miejsce. Najlepiej wypadł Paweł Jałbrzykowski wygrywając w kategorii 60 kg. W tej samej kategorii brązowy medal wywalczył Maciej Irek, który od stycznia tego roku reprezentuje barwy Rysia (przeszedł do naszego klubu z Uniwersytetu wraz ze swoim bratem Marcinem i Bartkiem Zacharą). Najwięcej reprezentantów mieliśmy w kategorii do 73 kg. Tu brązowe medale wywalczyli Kuba i Piotrek Kurkiewiczowie, a 5 miejsce zdobyłJarek Szczepaniak. Miejsce 7 w kategorii do 81 kg zdobył Piotrek Stańczak. W klasyfikacji drużynowej zawodnicy naszego klubu wywalczyli 2 miejsce.