➤ Mistrzostwa Polski Seniorów

19-21 września nasi zawodnicy wystartowali w Mistrzostwach Polski seniorów. Niestety był to jeden z najsłabszych startów naszej ekipy na MP seniorów przez ostatnich kilka lat. 11 osobowa ekipa wywalczyła 1 medal i 1 miejsce punktowane. Na podium w kat.73 kg stanął Najlepszy junior Europy Piotr Kurkiewicz, który po bardzo dobrych walkach eliminacyjnych walczył w finale o złoty medal. Niestety tu jeszcze zabrakło umiejętności i uległ naszemu olimpijczykowi z Pekinu Krzysztofowi Wiłkomirskiemu. Kurek poprawił tym samym wynik z poprzedniego roku kiedy to zdobył medal brązowy. Mistrz Europy Juniorów został wicemistrzem Polski Seniorów.
Jedyne oprócz Kurka miejsce punktowane zdobył Marcin Irek, zajmując 7 miejsce w kat.60 kg. W zaowdach nie wzięli udział nasi dotychczas najlepsi seniorzy Mariusz Rowicki (60 kg) i Tomasz Adamiec (66 kg).