➤ OTK Seniorów

Podczas ostatniego turnieju klasyfikacyjnego dla seniorów , 3 nasi zawodnicy zdobyli punkty gwarantujące im start w Mistrzostwach Polski Seniorów, które odbędą się w Bydgoszczy 16-18 X 2003. Na najwyższym podium stanął Tomasz Adamiec, który w kategorii do 66 kg wygrał 4 walki (wszystkie przed czasem), w finale pokonując zawodnika AWF Warszawa M.Bajdę. Jego walka finałowa była jedną z krótszych podczas sobotich finałów. Trwała nie spełna 30 sekund.
Bardzo dobrze na turnieju wypadł Mariusz Rowicki, który ze stosunkiem walk 4:1 zdobył 3 miejsce w kategorii do 60 kg, pokonując w walce o 3 miejsce zawodnika Śląska Wrocław Świercza. Jak dotychczas wynik Mariusza jest jego najwyższym osiągnięciem w karierze. Na słowa pochwały zasługuje także Piotr Stańczak, który po bardzo dobrych walkach zajął 5 miejsce (2:2) w kategorii do 90 kg. Trochę zabrakło szczęścia Piotrkowi w ostatniej walce, (z Janikiem) gdzie po 2 kolejnych błędach dość szybko został rzucony na ippon. Bez wielkich sukcesów wrócił do Warszawy Artur Zieliński, który w kategorii do 90 kg po wygraniu 1 walki i przegraniu kolejnej odpadł z turnieju.
To był naprawdę dobry turniej. GRATULACJE!