➤ Judo Bielany Cup 2009

Nasz bilans walk jest imponujący.

JESTEŚMY TRZECIĄ DRUŻYNĄ ZAWODÓW !!! - puchar do wglądu w siedzibie klubu :))

Na 11 startujących zawodników (6-ciu z kategorii U13 i 5-ciu z U15) 8-miu stanęło na podium!
Zdobyliśmy 1 pierwsze miejsce (Mikołaj Renke), 4 drugie i 3 trzecie miejsca.
Na szczególną uwagę zasługują starty rodzeństwa Morka. Młodszy z braci, Jeremi, otarł się o podium zdobywając 5 miejsce, dołączając tym samym do rankingu punktujących zawodników w naszym regionie. Natomiast Ksawery (U15) po raz kolejny pokazał swoje wielkie możliwości. Swoją pierwszą ciężką walkę wygrał w ostatniej sekundzie, potem wygrał jeszcze kolejne dwie i ostatecznie zajął drugie miejsce w kategorii 46kg po stoczeniu wyrównanego pojedynku finałowego z zawodnikiem UKJ 225. Kuriozalne w tym kontekście było stoczenie przez Ksawerego ponownie 'nowej' walki półfinałowej po przegranym finale. Okazało się, że wcześniejszy półfinałowy przeciwnik nie był tym właściwym. Ksawery wygrał jednak bezdyskusyjnie i nie pozostawił cienia wątpliwości kto jest lepszy.

W kategorii Dzieci obok Mikołaja na podium stanęli: Kuba Mielczarek (3 miejsce), Wiktor Korneluk (3 miejsce), Tymek Boniecki (3 miejsce) i Daniel Salamon (2 miejsce).

W kategorii Młodzicy Michał Gąsowski uległ w finale zdobywając tym samym 2 miejsce, Olek Buchalski (3 miejsce nieznacznie przegrywając półfinał) i Tymek Miara (2 miejsce).