➤ Puchar Polski Juniorów Młodszych

14 listopada w Bytomiu odbył się ostatni w tym roku Puchar Polski Juniorów Młodszych. Zawody były rozgrywane bez ostatniego rocznika, a więc prawo startu mieli zawodnicy urodzeni w latach 1994-96. W turnieju wzięło udział 3 naszych zawodników. Najlepiej wypadł Paweł Rybicki zdobywając brązowy medal w kategorii do 46 kg. Paweł w drodze do podium wygrał 3 walki i 1 przegrał.
Był to pierwszy w życiu start Pawła w Pucharze Polski. Debiut bardzo udany. BRAWO RYBKA. Paweł trenuje w Józefowie pod okiem trenera Piotra Głuszyka, któremu tez serdeczne gratulujemy.
Bardzo dobrze zaprezentowali się także pozotsali dwaj zawodnicy naszego klubu. W kategorii do 55 kg piąte miejsce wywalczył Tomasz Domański wygrywając 3 walki. W kategorii do 50 kg na 9 miejscu uplasował się Ksawery Morka, dla którego podobnie jak u Pawła ten start był debiutem w Pucharze Polski. Ksawery wygrał 2 walki, a więc występ można zaliczyć jako bardzo udany.