➤ Turniej o Puchar Prezesa PZJ

13.12.2003 w Bytomiu odbył się Międzywojewódzki Turniej młodzików o "Puchar Prezesa Polskiego Związku Judo", będący nieoficjalnymi Mistrzostwami Polski młodzików. Nasi zawodnicy zaprezentowali się w nim bardzo dobrze zdobywając 3 brązowe medale i jedno 5-te miejsce. Tym samym wypadli najlepiej spośród klubów warszawskich.

Pierwszy medal dla klubu wywalczył nasz najcięższy zawodnik Maciek Łabucki, który w walce o brąz pokonał po dogrywce o głowę wyższego i 30 kg cięższego zawodnika z Ostródy. Łabuc stoczył w sumie 5 walk(4 zwycięzkie) co w kategorii ciężkiej należy do rzadkości.
Kolejny nasz medal to zasługa Mikołaja Malewskiego - 66 kg który uległ jedynie późniejszemu zwycięzcy, zawodnikowi Mławy Piotrowi Karolkowskiemu. Mikołaj wygrał w sumie 5 walk i 1 przegrał.
Trzeci z naszych brązowych medalistów to Jarek Szczepaniak, który był największym faworytem naszej ekipy. Niestety nie udało się Jarkowi obronić tytułu Mistrza Polski, który zdobył rok wczesniej (startował wtedy w kat.42 kg). Jarek wystartował w nowej kategorii - 50 kg i było widać, że jest jeszcze do niej trochę za mały i za lekki (2 kg niedowagi). Najważniejsze, że zdobywając medal udowodnił przynależność do najlepszych. Jarek stoczył 6 walk z czego 5 wygrał
Szansę na medal miał jeszcze Michał Słomka który w kat. 42 kg wywalczył 5 miejsce wygrywając 2 walki.
Bez miejsca punktowanego wrócili Adam Czyż - 42 kg, 1:1 i Grzesiek Gintrowski - 50 kg, 0:1