➤ TM na Litwie

30-31 stycznia odbył się na Litwie turniej międzynarodowy, w którym zawodnicy naszego klubu i Gwardii Warszawa zdobyli w łącznej klasyfikacji 3 miejsce drużynowo. W turnieju wzięło udział ok. 500 zawodników i zawodniczek z 4 państw: Litwy Łotwy, Estoni, i Rosji
Turniej został zorganizowany w 2 kategoriach wiekowych. Pierwszego dnia walczyli zawodnicy z rocznika 87-88 a drugiego 89 i młodsi. Start naszych zawodników można uznać za bardzo udany. Każdy z nich wygrał przynajmniej 2 walki i znalazł się na miejscu punktowanym. Najlepiej wypadł Jarek Szczepaniak, który wygrał kategorię do 55 kg w dwóch grupach wiekowych ( wpiątek i sobotę). Jarek wygrał w sumie 9 walk w tym 8 przed czasem!!! Bardzo dobre walki toczył także w kat 66 kg Marcin Kowalski, który niestety w finale uległ zawodnikowi Estoni. Dodać tu należy, że kategoria 66 kg i 81 były kategoriami najmocniej obsadzonymi o zdecydowanie najwyższym poziomie sportowym. Brawa należą się najmłodszemu naszemu zawwodnikowi Pawłowi Krzywoszowi, który w kat. 38 kg wywalczył 2 miejsce. Paweł stoczył bardzo ciężkie boje i dzięki bardzo dobrej taktyce wygrał 4 walki. Czwarty medal dla naszego klubu wywalczył w kategorii do 46 kg Paweł Jałbrzykowski, zajmując 3 miejsce. Wszyscy nasi zawodnicy zasługują na pochwałę gdyż wszyscy zaprezentowaali się bardzo dobrze.

Reprezentacja Warszawy zdobyła w sumie 8 medali:
2 złote zdobyli Jarek Szczepaniak i Marta Kubań (walczyli w starszej i młodszej kategorii wiekowej)