➤ Świetny występ "Kucyka" w Zakopiańskim turnieju

9 października 2010 w Zakopanem, na zakończenie campu międzynarodowego nasi młodzi zawodnicy wystartowali w turnieju międzynarodowym. Ich wytęp moźna uznać za bardzo udany. Zdobyli 4 medale:
złoty - Igor Kuckowski - w kat. 38 kg
srebrny - Ksawery Morka - w kat. 60 kg
brązowy - Tymoteusz Boniecki - w kat. 38 kg
brązowy - Aleksander Buchalski - w kat. 46 kg.
Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze. Widać, że bardzo duża ilość walk stoczonych podczas campu (50-60 walk) zaprocentowała. Walki prowadzili pewnie, wykonując zdecydowane walki. Nie robili na nich wrażenia zawodnicy z innych państw przyodziani w niebieskie czy brązowe pasy. Zdecydowanie najlepiej zaprezentował się Igor Kuckowski, który będąc najmłodszym zawodnikiem turnieju w przepięknym stylu zwyciężył swoją kategorię. Jego walki z 3 lata starszymi zawodnikami z Niemiec (niebieskie i brązowe pasy) zostały bardzo wysoko ocenione przez obserwujących je trenerów. Igor wykazał się podczas tych walk umiejętnościami na bardzo wysokim poziomie. Potrafił skoncentrować się przed walkami a w trakcie był w stanie realizować zalecenia przekazywane przez trenera. Walczył jak dojrzały senior. Igor duże brawa!!!
W tej samej kategorii co Igor wystapił też Tymek Boniecki, który w 2 walkach popisał się bardzo ładnymi rzutami.
Na słowa uznania zasługuje także Olek Buchalski występujący w kategorii do 46 kg, który zajął 3 miejsce.
W kategorii 60 kg srebrny medal wywalczył Ksawery Morka, który po raz pierwszy wystartował w tej kategorii. Widać, że jeszcze do 60 kg musi trochę dobić. Niedowaga 4 kg napewno nie ułatwiała mu zadania.