Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

➤ Nowy stary mistrz

Podczas gdy cała Polska wybiera swoich samorządowców oraz prezydentów, burmistrzów i wójtów my już mamy swojego mistrza.
Od wczoraj jest nim ponownie Ksawery Morka!
W stylu nie pozostawiającym wątpliwości wygrał wszystkie walki i stanął drugi raz pod rząd na najwyższym stopniu podium zostając Mistrzem Polski w kategorii młodzików (poniżej 15 lat - U15).
Bardzo cieszymy się z tego sukcesu i jeszcze raz gratulujemy za ogromną całoroczną pracę zawodnika oraz trenera Adama.
Oprócz Ksawerego, w turnieju wystąpiło jeszcze pięciu zawodników Rysia.
Najwyżej punktował Olek Buchalski, zdobywając 5 miejsce w kategorii 46kg. Olek stoczył 6 walk i miał naprawdę 'pod górkę' podczas całego turnieju. Poza zmaganiami ze swoimi przeciwnikami walczył cały czas z wyjątkowo dziwnymi decyzjami sędziów. Cóż - nie udało się wskoczyć na podium, ale 5 miejsce spośród 32 w jego kategorii jest niezłym wynikiem.
Kuba Kowalewski walcząc w kategorii 66kg przegrał 1 walkę i odpadł z turnieju.
W zawodach wzięły udział również nasze 'pierwszaki' z rocznika 1997 - Daniel Salamon, Tymek Boniecki i Mikołaj Renke.
Chłopcy walczyli dzielnie, ale ostatecznie przegrali swoje wszystkie pojedynki i nie awansowali do dalszych rund.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie lepiej - będą nie tylko starsi, ale i bardziej doświadczeni.