Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

➤ TM Super A w Hamburgu

21-22.02.2004 w Hamburgu odbył się turiej międzynarodowy seniorów kategorii super A. Wystartował w nim nasz zawodnik Tomasz Adamiec, który po bardzo dobrych walkach (2:2) zdobył 7 miejsce. Zdobycie 7 miejsca wiąże się ze zdobyciem pierwszych punktów kwalifikacyjnych do olimpiady. Tomek wyraźnie się rozkręca, z zawodów na zawody jest coraz lepiej. Tylko czy wystarczy czasu? Zostały już tylko 4 turnieje kat.A i Mistrzostwa Europy. Tomek musi przynajmniej dwukrotnie znalęźć się na podium aby myśleć o starcie w Igrzyskach Olimpijskich w Atenach. Z każdej kategorii wagowej na olimpiadę zakwalifikuje się 9 najlepszych (wg rankingu) zawodników Europy. Oby wśród nich znalazł się Krulik. Podczas turnieju w Hamburgu najlepiej z ekipy polskiej wypadli Paweł Nastula (100 kg), oraz Inga Gołaszewska (57 kg), którzy wywalczyli brązowe medale. Miejsca piąte zdobyli: Krzysztof Włkomirski (73 kg) i Grzegorz Eitel (+100 kg). Miejsca siódme wywalczyli, oprócz Tomka: Weronika Raińczuk (63 kg) i Barbara Wójcicka (78 kg).