Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS

➤ Warszawska Olimpiada Maluchów

19.06.2004 w naszym klubie odbyła się Warszawska Olimpiada Maluchów, która jest nieoficjalnymi Mistrzostwam Warszawy w kategorii Funny Judo (do lat 10). Najlepiej z naszej ekipy wypadł Marcin Opowicz zdobywając złoty medal w kat. 32 kg. Marcin wygrał 5 walk, w najliczniejszej kategorii wagowej. Trenerów najbardziej cieszy, że w jego zwycięstwach nie było przypadku. Wszystkie walki wygrywał pewnie, pokazując tym samym, że jest najlepszym zawodnikiem Warszawy w kat. do 32 kg. Niestety był to jedyny medal dla klubu. Tak słabych Mistrzostw Warszawy dla naszych zawodników jeszcze nie było. Ale i udział naszych rysiów był niewielki. Wystartowało tylko 7 zawodników. Oprócz Marcina bardzo dobrze zaprezentował się Siergiej Romanow wygrywając 3 walki i zajmując 5 miejsce w kat.36 kg. Piąte miejsca wywalczyli także: Ksawery Morka( 2 walki wygrane w kat.26 kg), i Mateusz Rojewski ( 1 wygrana w 39 kg). Dziewiąte miejsca zdobyli: Marcin Girdwoyń (30 kg), Tomek Domański (34 kg) i Jakub Wilczak (26 kg).
Wniosek nasuwa się tylko jeden: jeżeli chce się wygrywać to trzeba solidnie ćwiczyć (tak jak to robi Marcin Opowicz- bierzcie z niego przykład)
Warszawska Olimpiada Maluchów była największą imprezą rozgrywaną w Warszawie dla dzieci do lat 10-ciu. W zawodach wzięło udział 127 zawodników z 11 klubów Warszawy.