➤ Najlepsi w seniorach!!!

11.09.2004 we Wrocławiu podczas OTK seniorów nasi zawodnicy wygrali w klasyfikacji medalowej zdobywając dwa złote medale. W kategorii do 60 kg tryumfował Mariusz Rowicki i w kat. 66 kg Tomek Adamiec. Trzeci z naszych reprezentantów ArtUr Zieliński przegrał swoją pierwszą walkę i odpadł turnieju. Największą niespodziankę zawodów sprawił niewątpliwie Mariusz Rowicki, wygrywając 4 walki przed czasem i zdobywając 1 miejsce w kat. 60 kg. Najszybciej i najłatwiej poradził sobie z Arturem Kłysem, którego w finale pokonał w 50 kilka sekund. Okazało się, że zawodnik numer 1 z seniorskiego rankingu też ma plecy i potrafi efektownie na nie upadać. Po dynamicznej "cłapce" sędziowie mogli dać tylko ippon. W bardzo podobny sposób, tylko jeszcze szybciej (15 sek) zwyciężył Tomek Adamiec w finale kategorii 66 kg. "Krulik" w walce o 1 miejsce spotkał się z Mateuszem Michałkiem, z którym dotychczasowy stosunek walk miał 1:2. Tym razem Tomek był górą i miejmy nadzieję, że tak już pozostanie na zawsze.
Ponieważ żaden inny klub nie wywalczył dwóch złotych medali, więc można śmiało powiedzieć, że Klub Judo "Ryś w klasyfikacji medalowej był najlepszy. To jak do tej pory największy sukces klubu w kategorii seniorów.