➤ Sobota i niedziela na macie tym razem w Wesołej.

Prawo startu miały roczniki 2001-2002, i wystartowało ok 250 osób z Warszawy i okolic. Z naszego klubu do walki stanęło 26 zawodników. Choć z formą nie było najlepiej to zdobyliśmy siedem medali z czego cztery złote ,dwa srebrne i jeden brązowy. Złote medale wywalczyli : Miernik Bartek, Jerzyna Stanisław, Pawłowska Agata, Chromiński Konrad. Agata w swojej wadze nie miała sobie równych dzięki dobremu nastawieniu do zawodów, podczas walki było u niej widać skupienie i koncentracje. Efektem tego było dobre wyczucie momentów podczas rzutów. Srebrne medale wywalczyli Kowalczyk Michał i Kordowska Julia, a brązowy medal przypadł Ołdak Alicji. Blisko medalu bo na piątym miejscu uklasowali się: Mika Mikołaj, Gontar Julian, Strzelczyk Mikołaj, Domański Maciej, Żabiński Maciej. W tym dniu wystartowali również: Gosk Maksymilian, Dąbrowski Oskar , Kadzielski Kornel, Grzybko Wiktor, Kobryń Piotr, Hycner Grzegorz. Niedziela to dzień zmagań już troszkę starszych i doświadczonych zawodników z kategorii Młodzików i Juniorów Młodszych. Do walki stanęło dwunastu naszych reprezentantów z czego trzech zdobyło medale. Na najwyższym podium stanął: Morka Ksawery i Kuckowski Igor. Igor w kategorii do 55 kg. miał cztery walki i wszystkie zwyciężył przed czasem. Ksaweremu nie wszystko układało się zgodnie z planem, najpierw walka z niewygodnym wysokim przeciwnikiem który obchodził wszystkie ataki aż do finału gdzie Ksawery zwyciężył w dogrywce. Brązowy medal w tym dniu zdobył: Otynowski Kosma. Piąte miejsca wywalczyli: Kotecki Piotr, Bardecki Krzysztof, Kowalewski Jakub i Sławek Bartek. W zawodach wystartowali również: Kwiatkowski Mikołaj, Sobieraj Piotr, Salamon Maksymilian, Zaręba Janka i Kukla Łukasz.