➤ Eliminacje do OTK junorów młodszych

16.10.2004 odbyły się eliminacje do OTK juniorów młodszych, w których prawo startu mieli juniorzy młodsi bez ostatniego rocznika oraz młodzicy, czyli wszyscy urodzeni w latach 1989-91. Z siedmiu startujących, aż 5 zakwalifikowało się do finałów. W kategorii 90 kg, 1 miejsce wywalczył Maciek Łabucki, który w dwóch wygranych walkach wyraźnie górował nad przeciwnikami. Drugie miejsce w kategorii do 55 kg zdobył Jarek Szczepaniak. Jarek ze względu na zdjęty 5 dni wcześniej gips z ręki miał za zadanie walczyć jak najkrócej i "jedną ręką". Założenia zrealizował w 100%. Wygranie trzech walk zajęło mu zaledwie 20 sekund. Ponieważ drugie miejsce dawało mu awans do OTK, więc nie wystąpił już w walce finałowej. Bardzo dobre walki stoczył w tej samej kategorii Grzegorz Gintrowski zdobywając trzecie miejsce. U Grzegorza było widać ogromną chęć zwycięstwa objawiającą się dużą ilością ataków. Szkoda, że nie wszystkie kończyły się ipponami tak jak u Jarka. W kategorii do 46 kg wystartowało aż 4 naszych zawodników. Najlepiej wypadł Paweł Krzywosz zdobywając w bardzo ładnym stylu 2 miejsce. Podobnie jak Jarek, Paweł nie walczył w finale ze względu na gorączkę. Trzecie miejsce w tej kategorii zdobył Michał Słomka, który w walce o 3 miejsce wygrał z Adamem Czyżem a wcześniej z Adamem Jałbrzykowskim. W kategorii 81 kg drugie miejsce zajął Adam Owsianko, który na razie reprezentuje jeszce barwy Gwardii, ale trenuje już u nas. Duże brawa należą się właśnie Adamowi jak i Pawłowi Krzywoszowi, którzy rocznikowo byli najmłodszymi zawodnikami, a mimo to wywalczyli srebrne medale.