; Klub Judo Ryś Warszawa
Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
ZAPISY
Obozy 2024
Kanał YouTube Rysia
Kalendarz
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Trenerzy
Foto Galeria Linki -->
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUS


ZAPISY DO UCZNIOWSKIEGO KLUBU JUDO "RYŚ" W ROKU SZKOLNYM 2023/24

Zapraszamy chłopców i dziewczynki urodzonych w latach 2012-2018 chcących rozpocząć przygodę z judo na treningi do naszego klubu.
Jesteśmy jednym z najstarszych klubów sportowych na Ursynowie. Działamy nieprzerwanie od roku 1992. Zajęcia prowadzimy tylko na Ursynowie w 8 lokalizacjach.TRENINGI PROWADZONE W SIEDZIBIE GŁÓWNEJ ul.NA UBOCZU 9

Nasza główna siedziba mieści się w budynku Szkoły Podstawowej nr 405 (dawne Gimnazjum 94) przy ulicy Na Uboczu 9. Zajęcia dla początkujących oraz szkolenie sportowe dla zawodników jest prowadzone na dwóch profesjonalnych salach judo wyłożonych matą na sprężynującej podłodze i wyposażonych w dużą ilość materacy gimnastycznych.
Grupy naborowe (początkujące) staramy się tak tworzyć aby nie było zbyt dużej różnicy wieku pomiędzy ćwiczącymi. W grupach najmłodszych przez cały rok odbywa się nabór uzupełniający.

W roku szk. 2023/24 prowadzimy zapisy w grupach wiekowych:

 • Grupy przedszkolne - dzieci z rocznika 2018. Treningi będą się odbywały 2 razy w tygodniu po 40-45 minut.

 • Grupy funny judo młodsze - dzieci urodzone w latach 2016-2017. Treningi będą się odbywały 2 razy w tygodniu po 45-60 minut.

 • Grupy funny judo starsze i judo - dzieci urodzone w latach 2012-2015. Treningi będą się odbywały 2 razy w tygodniu po 60 minut.

 • Grupy senior judo - dorośli. Oprócz zajęć dla dzieci prowadzimy także grupę dla dorosłych. Treningi będą się odbywały 2 razy w tygodniu we wtorki i czwartki 20.35-21.45.Treningi poprowadzi Łukasz Kiełbasiński, brązowy medalista Mistrzostw Swiata Juniorów i Wicemistrz Europy Młodzieży

  Kliknij przycisk poniżej aby zobaczyć jakie grupy początkujące będą prowadzone w roku szkolnym 2023/24 w siedzibie głównej przy ulicy Na Uboczu 9

  W celu zapisania dziecka na treningi w siedzibie głównej przy ulicy Na Uboczu 9 proszę o kliknięcie przycisku na dole strony, wybranie grupy i wypełnienie formularza


  W związku z generalnym remontem w klubie, który potrwa do końca września, zajęcia odbywają się na dużej sali gimnastycznej na parterze.
  Proszę wchodzić głównym wejściem do szkoły  TRENINGI PROWADZONE W SZKOŁACH

  Zapraszamy także na treningi, ktore prowadzimy w kilku szkołach podstawowych na terenie Ursynowa. Są to zajęcia sportowo-rekreacyjne o charakterze ogólnorozwojowym z elementami judo i gimnastyki. Są przeznaczone głównie dla uczniów tych szkół z klas 0-3. Informacja o godzinach zajęć zostanie podana w połowie września (jak tylko uzgodnimy grafiki z planami lekcji).


  • SP 16, ul. Wilczy Dół 4, trener Adam Jałbrzykowski (adamj@judo-rys.pl)

  • SP 81, ul. Puszczyka 6, trener Adam Czyż (adam@judo-rys.pl)

  • SP 323, ul. Warchałowskiego 4, trener Jarosław Szczepaniak (jarek@judo-rys.pl)

  • SP 336, ul. Małcużyńskiego 4, trener Adam Czyż (adam@judo-rys.pl)

  • SP 340, ul. Lokajskiego 3, trener Jarosław Szczepaniak (jarek@judo-rys.pl)


  W celu zapisania dziecka na zajęcia w siedzibie głównej lub w/w szkołach prosimy o wypełnienie formularza (przycisk poniżej) lub kontakt bezpośrednio z trenerem. Zapisując dziecko do siedziby głównej należy wybrać konkretną grupę. Przy zapisie do szkół nie ma podanych godzin zajęć, gdyż nie mamy jeszcze planów lekcji. Trenerzy skontaktują się z po ustaleniu grafiku.

  Zajęcia dla początkujacych, w klubie Na Uboczu 9, rozpoczynamy już 11 września.
  Dzieci ćwiczą na bosaka w t-shirt i spodniach dresowych.
  Osoby niezdecydowane, zapraszamy na zajęcia próbne.
  Składka członkowska wynosi: 2200 zł rocznie (płatna w ratach miesięcznych po 220 zł). Wysokość składki jest niezależna od ilości zajęć, w jakich uczestniczy członek klubu. Składka członkowska nie jest opłatą za zajęcia tylko opłatą za przynależność do Klubu. W UKJ „Ryś” nie ma opłat za zajęcia.

  -->
  Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie klubu
  +48 660 533 522 (od 1 września 16.00-20.00)