; Klub Judo Ryś Warszawa
Klub Judo Ryś
powrót na stronę główną

Strona główna
ZAPISY
Obozy 2022 -->
Sklepik
Jaki strój
Kanał YouTube Rysia
Kalendarz
Archiwum
Wyniki zawodników
Ranking klubowy
Historia klubu
Kadra
Nasi medaliści
Foto Galeria Linki -->
Gdzie trenujemy
Kontakt
Dojazd AutoBUSZAPISY DO UCZNIOWSKIEGO KLUBU JUDO "RYŚ" W ROKU SZKOLNYM 2022/23

Zapraszamy chłopców i dziewczynki urodzonych w latach 2011-2017 chcących rozpocząć przygodę z judo na treningi do naszego klubu.
Jesteśmy jednym z najstarszych klubów sportowych na Ursynowie. Działamy nieprzerwanie od roku 1992. Zajęcia prowadzimy tylko na Ursynowie w 8 lokalizacjach.TRENINGI PROWADZONE W SIEDZIBIE GŁÓWNEJ

Nasza główna siedziba mieści się w budynku dawnego Gimnazjum 94 (obecnie filia SP 336) przy ulicy Na Uboczu 9. Zajecia dla początkujących oraz szkolenie sportowe dla zawodników jest prowadzone na dwóch profesjonalnych salach judo wyłożonych matą na sprężynującej podłodze i wyposażonych w dużą ilość materacy gimnastycznych.
Grupy naborowe (początkujące) staramy się tak tworzyć aby nie było zbyt dużej różnicy wieku pomiędzy ćwiczącymi. W grupach, które ćwiczą kilka miesięcy jest prowadzony nabór uzupełniający.

W roku szk. 2022/23 prowadzimy zapisy w grupach wiekowych:

 • Grupy przedszkolne - dzieci z rocznika 2017. Treningi będą się odbywały 2 razy w tygodniu po 40-45 minut.

 • Grupy funny judo młodsze - dzieci urodzone w latach 2015-2016. Treningi będą się odbywały 2 razy w tygodniu po 45 minut.

 • Grupy funny judo starsze i judo - dzieci urodzone w latach 2011-2014. Treningi będą się odbywały 2 razy w tygodniu po 60 minut.

 • Grupy senior judo - dorośli. Oprócz zajęć dla dzieci prowadzimy także grupę dla dorosłych. Treningi będą się odbywały 2 razy w tygodniu we wtorki i czwartki 20.35-21.45.Treningi poprowadzi Łukasz Kiełbasiński, brązowy medalista Mistrzostw Swiata Juniorów i Wicemistrz Europy Młodzieży

  Kliknij przycisk poniżej aby zobaczyć jakie grupy początkujące będą prowadzone w roku szkolnym 2022/23 w siedzibie głównej przy ulicy Na Uboczu 9

  W celu zapisania dziecka na treningi w siedzibie głównej przy ulicy Na Uboczu 9 proszę o kliknięcie przycisku na dole strony, wybranie grupy i wypełnienie formularza  TRENINGI PROWADZONE W SZKOŁACH

  Zapraszamy także na treningi, ktore prowadzimy w kilku szkołach podstawowych na terenie Ursynowa. Są to zajęcia sportowo-rekreacyjne o charakterze ogólnorozwojowym z elementami judo i gimnastyki. Są przeznaczone głównie dla uczniów tych szkół z klas 0-3. Informacja o godzinach zajęć zostanie podana w połowie września (jak tylko uzgodnimy grafiki z planami lekcji).


  • SP 16, ul. Wilczy Dół 4, trener Adam Jałbrzykowski (adamj@judo-rys.pl)

  • SP 81, ul. Puszczyka 6, trener Adam Czyż (adam@judo-rys.pl)

  • SP 322, ul. Dembowskiego 9, trenerka Agata Pawłowska ()

  • SP 323, ul. Hirszfelda 10, trener Adam Czyż (adam@judo-rys.pl)

  • SP 323, ul. Warchałowskiego 4, trener Jarosław Szczepaniak (jarek@judo-rys.pl)

  • SP 336, ul. Małcużyńskiego 4, trener Jarosław Szczepaniak (jarek@judo-rys.pl)

  • SP 340, ul. Lokajskiego 3, trener Jarosław Szczepaniak (jarek@judo-rys.pl)


  W celu zapisania dziecka na zajęcia w siedzibie głównej lub w/w szkołach prosimy o wypełnienie formularza (przycisk poniżej) lub kontakt bezpośrednio z trenerem.
  Przy zapisie do szkół nie ma podanych godzin zajęć, należy wybrać grupę początkującą w danej szkole. Zapisując dziecko do siedziby głównej należy wybrać konkretną grupę.
  Zajęcia dla początkujacych, w klubie Na Uboczu 9, rozpoczynamy już 12 września.
  Dzieci ćwiczą na bosaka w t-shirt i spodniach dresowych.
  Osoby niezdecydowane, zapraszamy na zajęcia próbne.
  Składka członkowska wynosi: 2000 zł rocznie (płatna w ratach miesięcznych po 200 zł). Wysokość składki jest niezależna od ilości zajęć, w jakich uczestniczy członek klubu. Składka członkowska nie jest opłatą za zajęcia tylko opłatą za przynależność do Klubu. W UKJ „Ryś” nie ma opłat za zajęcia.


  Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie klubu
  +48 660 533 522 (od 1 września 16.00-20.00)